kEo cL Totul Despre Counter Strike !
Inregistreaza`te si vei avea parte de surprize
Contact Owner:the_energy_x and onur_emurla
kEo cL Totul Despre Counter Strike !
Inregistreaza`te si vei avea parte de surprize
Contact Owner:the_energy_x and onur_emurla
kEo cL Totul Despre Counter Strike !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine Ati Venit !!! Register Please!
 
AcasaAcasa  FuLL ZoNeFuLL ZoNe  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ajutoe numi mere servarul!!!!!!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
raulo08
Vizitator




ajutoe numi mere servarul!!!!!! Empty
MesajSubiect: ajutoe numi mere servarul!!!!!!   ajutoe numi mere servarul!!!!!! I_icon_minitimeDum Ian 04, 2009 1:38 am

yo am servar dedicat cu zombii cu 2 lasere biozard dar dc umi intra ume pe el imi intra vreo 2 3????????????????
Sus In jos
k-Ro
Admin
k-Ro


Numarul mesajelor : 154
Varsta : 28
Data de inscriere : 28/12/2008

ajutoe numi mere servarul!!!!!! Empty
MesajSubiect: Energy   ajutoe numi mere servarul!!!!!! I_icon_minitimeVin Ian 09, 2009 9:17 am

nu iti intra oameni deoarece nu apare la internet Wink Smile ai nevoie de 1 addons...


Ultima editare efectuata de catre Admin in Dum Mar 29, 2009 2:32 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://full-energy.forumgratuit.ro
k-Ro
Admin
k-Ro


Numarul mesajelor : 154
Varsta : 28
Data de inscriere : 28/12/2008

ajutoe numi mere servarul!!!!!! Empty
MesajSubiect: Energy   ajutoe numi mere servarul!!!!!! I_icon_minitimeDum Ian 11, 2009 11:34 am

sau poate ai bagat pluginuri multe si le dureaza la playeri pana se down modurile si soundurile Wink Exclamation
Sus In jos
https://full-energy.forumgratuit.ro
Sna|pER




Numarul mesajelor : 87
Varsta : 32
Location : suceava
Data de inscriere : 17/03/2009

ajutoe numi mere servarul!!!!!! Empty
MesajSubiect: Sna|pER   ajutoe numi mere servarul!!!!!! I_icon_minitimeJoi Apr 02, 2009 6:23 am

daca ai multe pluginuri ca sigur are multe pluginuri addonsu Zombie....jucatorii trebuie sa astepte....pune un addons simplu mai fain....daca tot asa itzi intra 2-3 este devina internetul...si asta depinde....se poate ca internetul sa poata tzina mai multzii si mai putzini;)bafta
Sus In jos
k-Ro
Admin
k-Ro


Numarul mesajelor : 154
Varsta : 28
Data de inscriere : 28/12/2008

ajutoe numi mere servarul!!!!!! Empty
MesajSubiect: re   ajutoe numi mere servarul!!!!!! I_icon_minitimeDum Mai 03, 2009 2:56 pm

no hai gata ... Topic Closed !
Sus In jos
https://full-energy.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





ajutoe numi mere servarul!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: ajutoe numi mere servarul!!!!!!   ajutoe numi mere servarul!!!!!! I_icon_minitime

Sus In jos
 
ajutoe numi mere servarul!!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
kEo cL Totul Despre Counter Strike ! :: COUNTER STRIKE GAME :: Probleme la servere dedicate de Counter Strike-
Mergi direct la: